Mutlaka İzlenmesi Gereken Yabancı Diziler

Mutlaka İzlenmesi Gereken Yabancı Diziler
  25 Ekim 2015   844 Okunma

2000 Sonrasında tv'de sürekli karşılaştığımız kimisi internet dizisi olan başyapıt sayılabilecek, izleyiciyi bilgisayar başından kaldırmayacak olan dizileri sizler için derlerdik ;)

İlgili Kategoriler : Aksiyon Dizileri, Bilim Kurgu Dizileri, Eski Diziler, Fantastik Diziler, Savaş Dizileri, Tarihi Diziler, Tüm Diziler, Yabancı Diziler, Yeni Diziler


THE FLASH

the flash bolumfragmancom

The Flash dizisinin ana karateri olan Barry Alen geçmişte büyük bir trajedi ile başbaşa kalmıştır. Barry Alen aynı zamanda da  bir bilim insanıdır. S.T.A.R Endüstrilerinin bir deneyi sonrası bir patlama olacaktır ve bu patlama dolayısıyla Barry Alen de etkilenecektir. Patlama gerçekleştikden sonra değişik hava olayları nedeni ile bir durgunluk başlayacak aynı zamanda Hava Olayları sırasında Barry’e bir yıldırım çarpacaktır ve Barry’in vücudu olağanüstü bir şekilde hücre yenilenmesi başlar ve vücudu hızlı bir şekilde iyileşme sürecine girer.Kırılan kolu 3 saat içeriside yenilenecektir. Kalp ritmi o kadar hızlanacaktır ki hastanedeki makinalar bile ölçemez duruma gelecektir. En önemlisi ise bazı özel güçlere ulaşmıştır bunlardan en önemlisi saatte 720 km hıza ulaşabilmesidir.. Bu olağanüstü güçlerini kullanarak insanlığa faydalı olmak isteyen Barry’i bir çok tehlike ve maceranın içerisine girecektir..

REVOLUTION – DEVRIM

revolution bolumfragmancom
 

    Revolution Dizisinde Şuan ki teknolojinin daha gelişmiş olduğu bir dünyada bazı kişiler veya kurumlar tarafından bu teknoloji insanlığın elinden alınıyor. Uçaklar, jetler, arabalar, televizyonlar, bilgisayarlar, aydınlatmalar hatta piller bile çalışmıyor dünya sonsuza kadar karanlığa gömülmüş. Tam anlamıyla bir devrimyaşanmıştır. 15 yıldır insanlar bu şekilde yaşamaya çalışıyor ancak medeniyetin kaybolması ile birlikte artık militanlar, lordlar, krallıklar türü güçler oluşuyor ve egemenliği ellerinde tutmak istiyorlar. 15 yıldır süren bu kaosu sonlandırmak ve 15 yıl önce ne olduğunu öğrenmenin tek yolu Matheson Ailesinin elinde olan bir anahtar  hem 15 yıl önce ne olmuş öğrenebilir hemde bunu sonlandırabilirler.  Ama bu gücü elde etmek isteyen düşmanlar Matheson ailesi için büyük bir tehdit oluşturmakta. Matheson Ailesinden genç ve güzel bir kız olan Charlie Matheson hem bu olayları çözebilmek hemde düşmanları tarafından kaçırılan kardeşini kurtarmak için birkaç arkadaşı ile birlikte asker olan amcasını aramaya başlar.

  BENZER İçerikler
  YORUM Alanı
0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha