Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Film !

Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Film !
  08 Kasım 2015   1077 Okunma

Çoğu zaman televizyona ihtiyaç duymuyoruz çünkü internet elimizin altında ve istediğimiz zaman istediğimiz şeye saniyeler içerisinde ulaşabiliyoruz. Bir dosyaya mı ihtiyaç var? Yaz Google’a bulsun, film mi seyretmek istiyorsun? Yaz Google’a sana en popüler filmleri göstersin, istediğini izle. Hal böyle olunca yani şuan da piyasa da o kadar çok film var ki hepsini izlemenize imkan yok, bizlerde sizler için mutlaka izlenmesi gereken filmleri derled

En Çok İzlenen Filmler! Dünya’nın En İyi Filmleri !

                                                                       izlenmesi gereken en güzel 5 film

1) F​ight Club: 1999 yılında çekilmiş olan Fight Club dizisi günümüzde halen popüler ve sürekli izleniyor. Başrolünde Bradd Pit ve onun gibi usta sinemacılar oynuyor. Filmin adından da anlaşılacağı gibi içeriği dövüş üzerine yani filmin türkçe anlamı; Dövüş Klubü !

2) Undisputed Serisi: Başrolünde Yuri Boyka’nın oynadığı bu filmin içeriği Fight Club gibi dövüş ve aksiyon içerikli. Maç müsabakaları, ring dövüşleri ve bir hapishane hayatı. Undisputed filminin türkçe karşılığı; Yenilmez’dir. Bu film 3 seriden oluşmaktadır.

3) The GodFather: Film adının türkçe karşılığı Baba anlamına denk geliyor. 1972 yılın ilk Amerika’da gösterime girmiştir daha sonra yani 1 yıl sonra 1973 yılında bizim ülkemizde yayına girmiştir. İMDB puanı en yüksek filmler arasında yer alıyor ve puanı 9.2’dir. Filmin başrollerinde ise Marlon Brando ve Al Pacino yer almaktadır.

4)Hızlı ve Öfkeli Serisi: Belki de gelmiş geçmiş en iyi filmlerden bir tanesidir, mutlaka izlemelisiniz. En son çıkan film Hızlı ve Öfkeli 7’dir.

5) AlacaKaranlık Serisi: Bu film başta sizlere biraz saçma gelebilir fakat cidden izlemeniz gereken filmler arasında en üst sıralarda yer alıyor. Hatta bir zamanların ergen kızları bu film için ölüp bitiyordu ve sosyal medya da sürekli film hakkında paylaşımlar yapılıyordu. Bu film de seri halindedir, hepsini izlemenizi tavsiye ederim.
 
  BENZER İçerikler
  YORUM Alanı
0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha