AMC Ekranlarının Yeni Dizisi Preacher Tanıtım

AMC Ekranlarının Yeni Dizisi Preacher Tanıtım
  02 Kasım 2015   1094 Okunma

AMC, çizgi romandan uyarlama olan yeni dizisi Preacher için ilk tanıtım fragmanını The Walking Dead dizisinin 6.sezon 4.bölümünün reklam arasında seyirciler ile paylaştı.

    DC çizgi romanlarının Vertigo damgasıyla yayımladığı Preacher'ı Garth Ennis ve Steve Dillon'un ellerinden çıktı. Hikayenin dizi versiyonu ise Seth Rogen, Evan Goldberg ve Sam Catlin ortaklığında ekranlara geliyor. Preacher'ın başrolünde Marvel yapımlarından Agent Carter'da da izlediğimiz Dominic Cooper yer almakta. Bu onun çizgi roman uyarlaması ikinci rolu oluyor.

   Bu sefer karşımıza Jesse Custer rolü ile karşımıza geliyor olacak. Kötü işler ile uğraşan bu adam, daha sonra vaize olup sıradan bir yaşama kuracak kendisine. Teksas'ta ikamet eden Jesse'nin içinde uçmağdan kaçan oldukça güçlü bir varlık yer alıyor. Jesse, eski sevgilisi Tulip ve İrlandalı bir vampir olan Cassidy ile Tanrı'yı bulmak için çabalamakta. Dizide Dominic Cooper'a Joe Gilgun, Ruth Negga, W. Earl Brown, Tom Brooke, Ian Colletti, Lucy Griffiths, Elizabeth Perkins, Jamie Anne Allman ve Derek Wilson eşlik ediyor. Yapımcılığını Sony Pictures Television ve AMC Studios'un üstlendiği dizinin 2016 yılının mayıs-haziran ayları arasında ekrana gelmesi beklenmekte. Preacher'dan yayımlanan ilk tanıtıma buradan ulaşabilirsiniz.
  BENZER İçerikler
  • Yeni Joker Yeni Yüz !
    Jared Leto'nun yeni Joker'i merak edenlere işte buradayım dedi....
    25 Nisan 2015, Cumartesi
  YORUM Alanı
1 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
Nurten 02 Kasım 2015, Pazartesi
preacher heyecanlı olabilecek gibi duruyor ama bakalım seyirci tutacak mı